Minneapolis ve St. Paul, Minnesota’da Bisiklete Binme Rehberi

Hepsini kazanamayacağını söylüyorlar ama konu bisiklete binmek olunca Minneapolis yaklaşıyor. Twin Cities’in (Minneapolis & St. Paul) destekleyici altyapısı, bisiklet fikirli politikacıları ve seçkin savunuculuk örgütleri ağı sayesinde Şehirler, 200 milden (322 kilometre) fazla birleşik sokak içi ve sokak dışı bisiklet yolu ile kutsanmış ve hemen hemen her yerde bisiklet sürmeyi kolaylaştırmıştır. Kavurucu yazlara ve sıfırın altındaki kışlara rağmen, binlerce yerlinin yıl boyunca gidip gelmek ve dinlenmek için şehri bisikletle gezmesi şaşırtıcı değil.

TOPLANIYOR

Grand Rounds Ulusal Manzaralı Karayolunun herhangi bir yerindeki şehirleri keşfedin – özellikle göller zinciri veya tarihi değirmen kalıntıları ve Taş Kemer Köprüsünün yakınındaki şelale. Minnehaha Şelaleleri’ne giden yolu takip edin ya da ikonik Spoonbridge ve Cherry’i görmek için Walker Art Center’ın açık heykel bahçesinde hızlı bir yürüyüş yapın.

Arenada veya beyzbol parkında yerel bir spor takımı için bir konser veya tezahürat yapmak için First Avenue’ye gidin. Minneapolis’i ya da Altın Madalya Parkı’nın yakınındaki Guthrie Tiyatrosu’nu bir oyun ve harika bir manzara için yapan endüstri hakkında bir tarih dersi için riverfront’un Mill City Müzesi’ni ziyaret edin.

Yaz aylarında, Northern Spark tüm gece sanat festivali’nde bisiklete binen yerlilere katılabilir veya Pedalopolis’e katılabilirsiniz – sosyal bisiklet yolculuğu festivali. Twin Cities’in Açık Sokak festivallerinden birini yakalayın veya ilkbahar, yaz veya sonbaharda birçok mahalle çiftçi pazarından birinde yerel yemekleri ve el sanatlarını keşfedin.

Kışın, Kış Bisikleti Fuarı, Sanat Gecekondu Projesi, St. Paul Kış Karnavalı ve halka açık pistlerde ücretsiz buz pateni gibi birçok soğuk hava etkinliği, yerlileri kış boyunca eğlendirmeye yardımcı olur. YİYOR

Angry Catfish gibi bölgedeki birçok hibrit bisiklet / kahve dükkanından birinde bir fincan kahve ile kendinizi şımartın. Tehlikeli Adam’da düdüğünüzü ıslatın ya da Zor Zamanlar ya da Huş Ağacı gibi bisiklet dostu bir kafede bir şeyler atıştırın. SOKAKLAR (kiralık)

Kısa süreli kullanım için Nisan’dan Kasım’a kadar Nice Ride’ı deneyin. Wheel Fun Rentals’dan bisikletle gölleri ve nehri gezebilirsiniz. Freewheel, Erik’s ve Calhoun Cycles gibi birçok yerel bisiklet mağazasında uzun süreli kiralama hizmeti verilmektedir. Yerliler ayrıca bisikletlerini size Spinlister üzerinden kiralamaya isteklidirler.

UYKULAR

Şehrin bisiklet dostu nehir kıyısına sadece 26 blok mesafede yer alan Grand Minneapolis Hotel, tüm konuklara halka açık ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti sunmaktadır. Merkezi bir konumda yer alan Midtown Sheraton, Minneapolis’in sokak dışı korumalı bisiklet süper otoyolu Midtown Greenway’e bakmaktadır. Nice Ride, mevsimsel olarak işletilen bir bisiklet paylaşım sistemidir ve istasyonlar, her iki şehir merkezindeki hemen hemen tüm otellere birkaç blok uzaklıktadır. EG, her gün bir topluluk finansman koordinatörü ve tandem meraklısı, rekabetçi bir fırıncı ve diğer zamanlarda eşcinseller ve hayvanlar için savunucudur. Queer Bike Gang’ın kurucu ortağıdır ve sevimli bir boi ve üç kediyle yaşadığı Minneapolis’te gezerken bulunabilir. queerbikes.org

Leave a Comment